Hakkımızda

Merhaba. Yaklaşık 13 yıldır turizm sektöründe hizmet vermekteyiz. Bu sektörde çalışmaktan memnunluk duyuyoruz. İnsanları tatil zamanlarında mutlu etmekten keyif almaktayız. Bizi tercih edin, yeşil ile mavinin buluştuğu yer olan Trabzon’da tatil yapmanın keyfini yaşayın.

Doğa ile baş başa, huzur ve sakin bir konaklama isteyen değerli misafirlerimize için ideal bir alternatif oluşturan Bungalovumuz, Trabzon’un eşsiz güzelliklerini deneyimle fırsatı vadediyor. Bungalovumuz, yemyeşil dağ ve masmavi deniz manzarasına sahip bir arazide, doğal malzemeler kullanılarak (sibirya çamından) inşa edilmiştir. Tesiste jakuzi ve odun şöminesi bulunuyor. Tesis; ilçe merkezine 4 km, Trabzon Havalimanı’na yaklaşık 14 km mesafede yer alıyor. Günübirlik Zigana, hamsiköy, Sümela Manastırı Trabzon şehiriçi gezisi, Akçaabat Hıdırnebi/ Kayabaşı yaylasına ve Uzungöl Ayder Yalası gibi doğa harikası yerlere günübirlik gezi düzenleyebilirsiniz. Odada kahve, çay, yumurta makinesi, set üstü ocak, su ısıtıcısı , çamaşır , bulaşık makinesi, buzdolabı ve yemek yapabileceğiniz tüm mutfak malzemeleri mevcuttur. Ayrıca bahçemizde barbekü imkanı da mevcuttur.

Hello. We have been serving in the tourism sector for about 13 years. We are pleased to work in this industry. We enjoy making people happy during the holidays. Enjoy your holiday in Trabzon, where green meets blue.